menu
Yritys Caset Yhteystiedot Media Vastuullisuus Shop

Yhteystiedot

Outi Luukko

Sustainable partner, CEO
+358 400 406083
outi@touchpoint.fi

Carita Peltonen

Sustainability ambassador, Founder, Sales, Marketing
+358 46 878 3670
carita@touchpoint.fi

Sari Sädekivi

SUSTAINABLE SALES, KAM
+358 50 5112323
sari@touchpoint.fi

Mervi Koskensalo

Purchasing Manager
+358 44 366 1304
mervi@touchpoint.fi

Arja Paakkola-Saarinen

Sustainable design manager
+358 46 876 1198
arja@touchpoint.fi

Mervi Haapiainen

Sustainable sales, KAM
+358 50 511 1531
mervi.haapiainen@touchpoint.fi

Touchpoint Oy

Kiviaidankatu 2 B, 3. kerros
FI-00210 Helsinki
Finland

+358 43 211 3212
info@touchpoint.fi
orders@touchpoint.fi

Huomaathan uudistuneet yhteystietomme!

Rekry

Onko ekologisuus intohimosi? Palatko halusta laittaa (kenties kierrätysmateriaalista valmistetut) hihat heilumaan kanssamme? Etsimme jatkuvasti uusia vahvistuksia tehotiimiimme.

Lähetä hakemuksesi osoitteeseen: rekry@touchpoint.fi