menu
Yritys Caset Yhteystiedot Media Vastuullisuus Shop

Yhteystiedot

Outi Luukko

Sustainable partner, CEO
+358 400 406 083
outi.luukko@touchpoint.fi

Mervi Haapiainen

SUSTAINABLE SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER
+358 50 511 1513
mervi.haapiainen@touchpoint.fi

Jaana Merikaarto

SUSTAINABLE KEY ACCOUNT MANAGER
+358 50 477 5722
jaana.merikaarto@touchpoint.fi

Sari Sädekivi

SUSTAINABLE KEY ACCOUNT MANAGER
+358 50 511 2323
sari.sädekivi@touchpoint.fi

Mervi Koskensalo

Sustainable Purchasing Manager
+358 44 366 1304
mervi.koskensalo@touchpoint.fi

Arja Paakkola-Saarinen

Sustainable design manager
+358 46 876 1198
arja.paakkola-saarinen@touchpoint.fi

Katja Tuhkasaari

sustainable design

katja.tuhkasaari@touchpoint.fi

Anni Wulff

sustainable design Assistant

anni.wulff@touchpoint.fi

Outi Kiuru

head of sustainable buying

outi.kiuru@touchpoint.fi

Riikka Hakala

Sustainable Marketing & Sales Assistant
+358 50 556 6634
riikka.hakala@touchpoint.fi

Touchpoint Oy

Kiviaidankatu 2 B, 3. kerros
FI-00210 Helsinki
Finland

+358 43 211 3212
info@touchpoint.fi
orders@touchpoint.fi

Huomaathan uudistuneet yhteystietomme!

Rekry

Onko ekologisuus intohimosi? Palatko halusta laittaa (kenties kierrätysmateriaalista valmistetut) hihat heilumaan kanssamme? Etsimme jatkuvasti uusia vahvistuksia tehotiimiimme.

Lähetä hakemuksesi osoitteeseen: rekry@touchpoint.fi